حراج!

فایل صوتی +اسلاید سمینار یک دفاع جانانه

39,000تومان 9,000تومان

محصولی کاملا کاربردی برای دانشجویان (در هر مقطعی ) و همه ی افرادی که قصد دارند ایده ها و دستاورد های علمی وعملی خود را برای دیگران ارائه دهند.از این رو هر کسی می تواند مخاطب این محصول کاربردی و مفید باشد.

زمان : 100دقیقه فایل صوتی

 

شناسه محصول: S1900 دسته:

توضیحات

تحویل دادن پایان‌نامه، موفقیت بزرگی محسوب می‌شود، ولی برای بسیاری از  دانشجویان، این کار به منزله‌ی پایان راه نیست. وقتی پایان‌نامه‌ی خود را تحویل دادید باید برای مرحله‌ی بعدی آماده شوید که خیلی هم کارآسانی نیست. بسیاری از افراد وقتی متوجه می شوند که باید هرچه زودتر از پایانه نامه خود دفاع کنند یا مجبورند کنفرانس مهمی را در جمع زیادی از افراد ارائه دهند، زندگیشان تغییر می کند.

برخی دچار سردرگمی و آشفته حالی می شوند، بعضی ها به پیشواز ترس و استرس می روند، عده ای هم  با اهمال کاری و نادیده گرفتن این جلسه، بدون انجام هیچ کار مفیدی در جهت آمادگی برای ارائه، تا روزهای آخر آسوده هستند و دو روز مانده به جلسه با سـرعت بـرق و باد شروع به انجام کارهای شـتابزده و بی کیفیت کرده و در نهایت همه چیز را به دست قضا و قدر می سپارند. در روز جلسه هم تا لحظه شروع دائم در حال دعا کردن و نذر و نیاز هستند. چنین برخورد های با جلسه سرنوشت ساز دفاع، اشتباه بزرگی است.

اینکه از جلسه دفاع به عنوان جلسه ی سرنوشت ساز یاد می شود مبالغه نیست و نمونه های بسیاری بوده اند که با درخشش در جلسه دفاع از پایان نامه یا رساله دکتری خود  مورد توجه اساتید و افراد مهم حوزه ی فعالیت خویش قرار گرفته اند و از آن پس موقعیت های شغلی و فرصت های بی نظیر ادامه تحصیل برایشان رقم خورده است.

حقیقتا جلسه‌ی دفاع فرصت مناسبی است که دانشجویان در کنار متخصصین رشته‌ی خود قرار بگیرند تا اندوخته ها و دستاوردهایشان را در میان جمع ممتاز اساتید وکارشناسان بیان نماید و توجه دیگران را به خود جلب کنند. شاید چنین موقعیتی که همه اساتید رشته ی شما در کنارهم جمع باشند و بر روی شما وکارتان تمرکز کرده و اظهار نظر کنند در آینده به این آسانی برایتان پیش نیاید.

اطلاعات بیشتر

زمان

100دقیقه فایل صوتی

کیفیت

مطلوب

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “فایل صوتی +اسلاید سمینار یک دفاع جانانه”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *